Діти загиблих учасників АТО безкоштовно навчатимуться у вишах

Діти загиблих учасників АТО безкоштовно навчатимуться у вишах

3163
Ukrinform
Кабінет міністрів ухвалив постанову щодо зарахування дітей загиблих учасників антитерористичної операції на сході України на навчання до вищих навчальних закладів за кошти державного бюджету. 

Про це заявив представник Президента в уряді, перший заступник Глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук, коментуючи ухвалення постанови про «Деякі питання вступу до ВНЗ окремих категорій громадян», повідомляє прес-служба Глави держави.

За його словами, Кабінет міністрів виконав норму Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій окремим категоріям громадян». «Відтепер, діти, батьки або один з батьків яких, загинули під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність, або померли внаслідок поранення або контузії, зараховуються на навчання до вищих навчальних закладів в межах обсягів державного замовлення», - зазначив Ковальчук. 

На думку першого заступника глави АП, виконання зазначеного Указу Президента значно посилить гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>