SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight До річниці Олени Теліги в Бабиному Яру встановили кам'яний хрест - 21.07.2016 16:53 — Новини Укрінформ
До річниці Олени Теліги в Бабиному Яру встановили кам'яний хрест

До річниці Олени Теліги в Бабиному Яру встановили кам'яний хрест

Фото
2746
Ukrinform
З нагоди 110 річниці від дня народження видатної української поетеси та діячки ОУН Олени Теліги у Бабиному Яру було встановлено і освячено кам'яний хрест замість дерев'яного.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"До цього часу багато років тут стояв дерев'яний хрест. Ми багато років домагалися гідного вшанування пам'яті Олени Теліги, і сьогодні ми цей пам'ятний кам'яний хрест поставили", - сказав на церемонії перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

За його словами, встановлення кам'яного хреста має глибоке значення для сучасної України.

У Бабиному Яру вшанували пам'ять Олени Теліги / Фото: Вадим Грига. Укрінформ

"Переконаний, що незабаром на цьому місці, у Бабиному Яру, буде споруджено пам'ятник Олені Телізі, адже саме тут вона загинула за українську національну ідею, відстоюючи ідеали незалежної Української держави", - зазначив Червак.

Нагадаємо, у ніч на 15 липня 2009 року було зруйновано пам'ятний хрест загиблим членам ОУН і розбито меморіальну дошку на честь учасників антифашистського підпілля ОУН.

28 вересня 2009 року знову було відкрито та освячено дерев'яний пам'ятний знак-хрест загиблим членам ОУН.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-