Україна забрала з окупованого Донбасу 23 зеків

Україна забрала з окупованого Донбасу 23 зеків

1608
Ukrinform
На підконтрольну українській владі територію у четвер прибули 23 засуджених, які відбували покарання в місцях позбавлення волі в так званій ДНР.

Про це повідомляє прес-служба уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

"Сьогодні, 21 липня 2016 року, з ініціативи уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбулася чергова передача засуджених осіб із непідконтрольної уряду України території. Цього разу 23 засуджених, які відбували покарання в місцях позбавлення волі в так званій ДНР і виявили бажання бути переміщеними для подальшого відбування покарання на підконтрольну уряду України територію, були передані Уповноваженому з прав людини", - йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що за рік було переміщено 110 засуджених осіб із непідконтрольної уряду України території.

У прес-службі омбудсмена нагадали, що рік тому, у липні 2015 року, відбулася передача перших дев'яти українських засуджених. Під час другої передачі, яка відбулася 5 серпня 2015 року, вдалося забрати 20 в'язнів з Донецького слідчого ізолятора. Вже 8 грудня 2015 року Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською проведено третю успішну операцію з передачі 20 засуджених, які відбували покарання у Єнакіївській виправній колонії № 52. Згодом, 5 лютого 2016 року, 18 засуджених, які перебували в різних установах системи виконання покарань Донецької області, повернулися із непідконтрольної уряду України території на контрольовану. 20 квітня 2016 року були передані ще 20 засуджених осіб із непідконтрольної уряду України території.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>