Пенітенціарії спростували вчорашню втечу зеків із колонії під Києвом

Пенітенціарії спростували вчорашню втечу зеків із колонії під Києвом

1361
Ukrinform
Жоден засуджений не втік під час конфлікту між охоронцями і ув'язненими в Ірпінському виправному центрі (№ 132). 

Про це повідомляє прес-центр Державної пенітенціарної служби.

"Із засудженими було проведено роз'яснювальну роботу, здійснено перевірку наявності їх на своїх місцях та здійснено команду "відбій". Усі особи, які відбувають покарання в Ірпінському виправному центрі (№ 132), перебувають на місці! Втечі засуджених не допущено", - йдеться в повідомленні.

Щодо інформації, розповсюдженої в ЗМІ про втечу трьох осіб з колонії-поселення під час конфлікту, кореспондентові Укрінформу в прес-служби Нацполіції в Київській області відповіли наступне: "Так дійсно, сталося втеча трьох засуджених з колонії, але пішли вони не вчора (через конфлікт - ред.), а один пішов три дні тому і два пішли два дні тому. Зараз ми спільно з представниками Міністерства юстиції встановлюємо місце перебування їх".

В пенітенціарній службі також роз'яснюють, що конфлікт стався під час планового огляду засуджених з метою виявлення у них заборонених предметів.

"ДПтС України офіційно повідомляє, що 20.07.2016 близько 20 години під час прибуття засуджених до Ірпінського виправного центру управління ДПтС України в м. Києві та Київській області (№ 132) із контрагентських об'єктів заступником начальника цієї установи з нагляду і безпеки та оперативної роботи Шепелєм А.Л., відповідно до інструкцій, було здійснено огляд засуджених з метою виявлення у них заборонених предметів", - роз'яснюють в пенітенціарній службі.  

В прес-службі зазначають, що під час планової перевірки співробітнику установи здалося, що один із засуджених перебував під дією наркотичних речовин. До останнього було застосовано фізичну силу, що викликало обурення основної маси засуджених. Вони зібралися біля чергової частини та висловили невдоволення шляхом побиття вікон. На місце події прибули співробітники обласного управління та апарату ДПтС, завдяки яким вдалося припинити масову непокору засуджених.

Щодо стану самого засудженого, то в прес-центрі повідомляють, що співробітниками установи було викликано карету "швидкої", лікарі якої надали засудженому, до якого було застосовано фізичну силу, необхідну медичну допомогу. На даний час зазначена особа перебуває в установі, госпіталізації не потребує.

За даним фактом проводиться службова перевірка. Про дану подію повідомлено відповідні правоохоронні органи. Ситуація в установі контрольована.

Ірпінський виправний центр управління ДПтС України в м. Києві та Київській області (№ 132) - це установа мінімального рівня безпеки для утримання чоловіків, засуджених до обмеження волі. На даний час в установі утримується 175 осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-