Прокуратура вимагає повернути 15 га лісу з незаконної власності регіонала

Прокуратура вимагає повернути 15 га лісу з незаконної власності регіонала

1942
Ukrinform
Прокуратура Київської області вимагає повернути майже 15 га лісу з незаконної власності екс-депутата Партії регіонів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

"Прокуратура Київської області звернулася до суду з вимогою витребування земельних ділянок з чужого незаконного володіння і повернення їх до земель лісового фонду державної власності", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі пояснили, що у 2004 році Київська обласна державна адміністрація, порушуючи вимоги земельного та лісового законодавства, вилучила з постійного користування державного лісогосподарського об’єднання "Київліс" земельні ділянки лісового фонду загальною площею 14,8 га. У подальшому ці землі було передано двом товариствам у довгострокове користування терміном на 49 років для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд на території Української міської ради Обухівського району.

Згодом, у 2008 році Обухівська районна державна адміністрація передала вказані земельні ділянки у власність 123 громадянам, які на підставі цивільно-правових угод відчужили їх на користь однієї із юридичної осіб – орендарів, кінцевим бенефіціаром якої є екс-депутат Партії регіонів.

Як саме звуть депутата у повідомленні не зазначається.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>