Канада шукає спосіб допомогти українським переселенцям

Канада шукає спосіб допомогти українським переселенцям

1932
Ukrinform
Комітет із питань громадянства та імміграції парламенту Канади підготує звіт щодо шляхів допомоги вразливим групам, серед яких і вимушені переселенці в Україні.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили у секретаріаті Комітету.

«Починаючи від меншини сікхів у Афганістані і завершуючи гуманітарною кризою внутрішньо переміщених осіб в Україні – у світі є багато вразливих прошарків населення, які потребують захисту. Комітет проведе триденне інтенсивне вивчення того, що Канада може зробити за допомогою своєї міграційної політики, аби допомогти цим групам», - йдеться у повідомленні.

Парламентарі заслухають доповіді різних сторін: урядовців, представників ООН, а також самих жертв переслідувань. З українського питання виступить нещодавно звільнений політичний в’язень Геннадій Афанасьєв, колишній речник СММ ОБСЄ Майкл Боцюрків, керівник організації «Право на захист» Олександр Галків, а також вимушені переселенці.

Триденні слухання розпочнуться вже у понеділок, а їх висновки будуть опубліковані наприкінці вересня. «Наше дослідження допоможе уряду відповісти на гуманітарні кризи, які постають перед внутрішньо переміщеними особами», - сказав глава Комітету Борис Вжесневський.

Нагадаємо, протягом року Канада прийняла близько 30 тис біженців із Сирії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-