Поліція показала перший гібридний кросовер

Поліція показала перший гібридний кросовер

Фото
1612
Ukrinform
У Міністерстві внутрішніх справ презентували перший поліцейський екологічний кросовер.

За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, 651 автомобіль Mitsubishi Оutlander PHEV (Plug-in Hybrid Electric) із силовою гібридною установкою почнуть надходити до підрозділів поліції вже восени, повідомляє прес-служба відомства.

"Наші поліцейські отримають найкращу комплектацію. Фактично це буде дебют цього авто в Україні. За рахунок низької витрати пального за рік можна зекономити близько 330 мільйонів гривень. За ці кошти можна придбати ще близько 250 таких авто", - підкреслив Аваков.

За словами міністра екології Остапа Семерака, українська поліція розвивається, приходячи не лише у великі міста, але й до малих населених пунктів: "Тому ця машина якраз передбачена не лише для асфальтованих доріг, а і для бездоріжжя. Це стане ще однією перевагою нашої нової поліції та, я переконаний, допоможе у боротьбі з правопорушниками.

Поліцейський екологічний кросовер

Глава Нацполіції Хатія Деканоідзе наголосила, що оновлення автопарку відомства - дуже важливий елемент. Презентована сьогодні модель є ідеальною не лише для патрульної поліції, але й для груп швидкого реагування, які задіяні у маленьких селищах та містах. Особливо такі машини будуть важливими для прифронтової лінії і зони АТО.

Проект позабюджетного фінансування по Кіотському протоколу на закупівлю партії автомобілів з гібридною силовою установкою був реалізований у співпраці МВС, Нацполіції та Мінекології. Ці автомобілі призначаються для патрульної поліції, груп швидкого реагування, а також обласних та територіальних відділень поліції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-