Пораненого в Ніцці українського студента виписали з лікарні

Пораненого в Ніцці українського студента виписали з лікарні

Ексклюзив
970
Ukrinform
Український студент Влад Костюк з Вінниччини, поранений в Ніцці, отримав необхідну допомогу  і вже залишив госпіталь. Наприкінці місяця він приїде  на канікули до батьків в село Рахни-Лісові Шаргородського району Вінницької області.

Про це кореспондентові Укрінформу телефоном сказав батько хлопця, Олександр Костюк.

"Під час теракту в Ніцці у Влада було пошкоджено стопу, лікарі також діагностували розтяжку сухожилля. Його доставили в госпіталь, де надали допомогу. Вранці він вийшов з госпіталю, наразі перебуває  в гуртожитку. Син купив квитка на літак, в кінці місяця буде дома. В нього ще кілька тижнів - канікули, а потім він поїде продовжувати навчання в Лондон, до Королівського університету",  - сказав Олександр Петрович.

Після телефонних перемовин із сином він вже трошки заспокоївся і охоче розповідає про свого наймолодшого (взагалі в родині Костюків троє дітей). «Мені взагалі було дуже незручно ходити на батьківські збори до школи, бо його там лише хвалили. Школу закінчив із золотою медаллю, в Університет Каліфорнії, Берклі (Сан-Франциско, США), вступав самостійно. Сфера навчання - аерокосмічна галузь", - зазначив Костюк-старший.

Коли Влад обирав навчальний заклад, батько з ним навіть посварився.

"Я хотів, щоб син вступив в інститут міжнародних відносин у Києві, був ближче до дому. Проте, той наполіг на своєму... В  університеті дуже дивувались, що хлопець навчався в звичайній сільській школі, а має таку добру підготовку. Владик взагалі дуже відповідальний. За весь час навчання він не взяв з нас жодного цента, сам заробляє. Хоча в нас є родинний бізнес, ми могли б допомагати, але син не дозволяє", - з гордістю розповідає Олександ Костюк.

В сільраді нам сказали, що родина Костюків - віруюча, патріотина, всі добре виховані та роботящі.

Цікаво, що сам Влад мав намір бути в Ніцці чотири тижні, поки не розпочнуться навчання в Лондоні. Трагедія змінила його наміри, і він летить на батьківщину.

"Можу сказати лише одне: мені пощастило, я живий, на відміну від інших людей, які йшли поруч", - написав Влад на сторінці в Facebook.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-