Вкладникам "Михайлівського" сказали, в які банки йти по гроші

Вкладникам "Михайлівського" сказали, в які банки йти по гроші

Список
1872
Ukrinform
Фонд гарантування з 15 липня розпочинає виплати коштів вкладникам "Банку Михайлівський".

Про це інформує прес-служба Фонду.

"Для отримання коштів вкладники ПАО "Банк Михайлівський" з 15 липня 2016 р. до 26 серпня 2016 р. включно можуть звертатись до установ банків-агентів Фонду: ПАТ "Альфа Банк"; ПАТ "Банк Кредит Дніпро"; ПАТ "Кредобанк"; ПАТ "ПУМБ"; ПАТ КБ "Правекс-Банк"; АТ "ТАСкомбанк", - йдеться у повідомленні.

Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунку з банком "Михайлівський". Перелік банків наведено у таблиці.

"Звертаємо увагу, що вкладникам – нерезидентам для отримання коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ "ПУМБ". Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ банків-агентів та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності", - повідомили у Фонді.

Крім того повідомляється, що для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та ідентифікаційного коду, а також нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-