Муніципальна адвокатура просуває закон про трудові колективи

Муніципальна адвокатура просуває закон про трудові колективи

515
Ukrinform
В Україні назріла необхідність звернути увагу на умови, в яких існують трудові колективи підприємств країни.

Про це на круглому столі, що відбувся 14 липня в Укрінформі, сказав голова адвокатського об'єднання "Муніципальна адвокатура" адвокат Олександр Пастушенко, повідомляє кореспондент агентства.

"На сьогоднішній день змінюються політичні, технологічні сфери життя, і люди найманної праці потребують інших підходів у захисті їхніх прав, інших критеріїв правової оцінки праці. ...Мають бути створені нові підходи, інструменти. Для цього ми відпрацювали та ініціювали законопроект "Про трудові колективи України", який направили зі зверненнями Президентові України, голові Верховної Ради, Кабінету Міністрів, народним депутатам та  міжнародним організаціям, для того, щоб отримати їхнє бачення на це питання, яке постало в Україні", - сказав Пастушенко.

Він наголосив, що на сьогоднішній день в країні відбувається активний процес по відновленню трудових колективів, які мали правовий статус ще до незалежності України. "Вже більше, як 250 трудових колективів провели зібрання, відновили свій статус", - сказав адвокат.

Він вважає, що протягом декількох тижнів кількість таких колективів суттєво збільшиться. "За декілька тижнів ми перейдемо рубіж у тисячу колективів і будемо мати спроможність провести Всеукраїнські збори трудових колективів, на яких створимо Раду трудових колективів України", - сказав Пастушенко.

Як зазначив на круглому столі голова "Ради об'єднаних, самоорганізованих та взаємодіючих сил - формувань молитовного Майдану" Олександр Панчук, до захисту прав трудових колективів повинні долучитися всі верстви населення. Крім того, за його словами, цей процес повинен відбуватися на засадах духовності і моральності. 

Учасники круглого столу повідомили, що проект закону про трудові колективи, а також прохання сприяти у створенні Всесвітньої ради трудових колективів та Ради трудових колективів України будуть направлені до предстоятелів всіх церков України, а також до Міжнародної організації праці, дипломатичних представництв інших держав.

Крім того, прозвучала ініціатива проведення всеукраїнського законодавчого референдуму щодо прийняття закону "Про трудові колективи України".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-