"Доктор Пі" вдруге проігнорував судове засідання

"Доктор Пі" вдруге проігнорував судове засідання

1192
Ukrinform
Андрій Слюсарчук, якого за рішенням суду  випустили із слідчого ізолятора під особисте зобов`язання, другий раз поспіль проігнорував засідання Апеляційного суду Львівської області, де мали розглядати апеляцію про скасування вироку від 2013 року.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив адвокат постраждалої сторони Андрій Петришин.

«Слюсарчук 7 липня вдруге не з’явився на засідання в Апеляційному суді Львівської області, де мали розглядати апеляцію про скасування вироку від 2013 року. Проте на відміну від першого засідання, на яке з боку Слюсарчука не з`явився ніхто, цього разу на засідання суду прийшли його захисники. З ними доктор Пі передав заяву, щоб справу розглядали без його участі»,- зазначив Петришин.

За словами адвоката, адвокати Слюсарчука «розіграли цирк» із відводом судді, яка свого часу прийняла рішення про те, щоб змінити  "доктору Пі" міру запобіжного заходу із утримання в пенітенціарній установі на особисте зобов`язання.

Проте згідно із раніше затвердженою ухвалою, він має бути присутнім на розгляді своєї справи. Тому постраждалі звернуться у прокуратуру з проханням змінити міру запобіжного заходу і повернути його у СІЗО.

Дату наступного засідання Апеляційного суду в справі Слюсарчука ще не призначено. На думку Петришина, воно може відбутися вже за тиждень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-