SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У «Дніпро-1» знайшли кількадесят ящиків краденої зброї - 06.07.2016 11:43 — Новини Укрінформ
У «Дніпро-1» знайшли кількадесят ящиків краденої зброї

У «Дніпро-1» знайшли кількадесят ящиків краденої зброї

Фото
1122
Ukrinform
ГПУ спільно з СБУ виявили рекордну кількість незаконно утримуваної зброї, боєприпасів та вибухових речовин, які викрадені та вивезені із зони АТО.

Таке повідомлення розмістила Генпрокуратура у своєму Фейсбуці.

Стверджується, що викрадена з АТО зброя та боєприпаси знайдені за місцем дислокації полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУ НП у Дніпропетровській області. Частина з них, нібито, була вивезена з зони АТО як вже списане військове майно, що використовувалось під час зіткнень з бойовиками терористичних організацій “ЛНР” та “ДНР”.

Вилучення незаконно утримуваної зброї та боєприпасів, які викрадені та вивезені із зони проведення АТО.

Спецоперація триває, зауважує ГПУ, вживається комплекс передбачених Законом заходів з метою подальшого вилучення зброї та боєприпасів, а також встановлення кола осіб, причетних до організації незаконного їх зберігання.

Фото Генпрокуратури

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-