Порошенко помилував 14 в'язнів

Порошенко помилував 14 в'язнів

1320
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко помилував 14 в'язнів - трьох жінок та 11 чоловіків. Із них від подальшого відбування покарання звільнено шістьох, ще вісьмом скорочено терміни відбування покарання.

Про це повідомляє президентська прес-служба.

"Серед помилуваних - шість осіб віком понад 65 років. Всі помилувані, крім однієї людини, мають одну судимість. Вісім з них відбували покарання у вигляді позбавлення волі на термін сім та більше років. Всі помилувані є громадянами України", - зазначається в повідомленні.

У прес-службі зауважили, що для задоволення клопотань про помилування ще 89 осіб не було достатніх підстав.

"Це клопотання щодо ув’язнених, які неодноразово були засуджені, або скоїли тяжкі чи особливо тяжкі умисні злочини, або такі, що хоча і скоїли нетяжкий злочин, але фактично відбули дуже незначний термін покарання", - пояснюється в повідомленні.

Після останнього засідання Комісії у питаннях помилування при Президентові України, що відбулося у грудні 2015 року, Департаментом з питань помилування було отримано 669 звернень про помилування 608 засуджених. За цей період були розглянуті клопотання про помилування 277 осіб, з них у 2016 році шістьома указами Глави держави помилувано 41 особу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-