Порошенко певен, що сьогодні поліцейському "навіть запропонувати лячно"

Порошенко певен, що сьогодні поліцейському "навіть запропонувати лячно"

927
Ukrinform
Нова поліція, створення якої почалося лише трохи більш як півроку тому, заслужила безпрецедентно високий рівень довіри, яку необхідно зберегти.

Про це у п'ятницю під час виступу на святкових заходах з нагоди відзначення 95-ї річниці створення Національної академії внутрішніх справ заявив Президент Петро Порошенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Вже у 32 містах розпочали роботу підрозділи патрульної поліції, які за дуже короткий час встигли сформувати безпрецедентно високий рівень довіри людей. Дуже важливо, щоб ми всі пам'ятали про необхідність зберегти цю високу довіру. Це той аванс, той кредит, яким суспільство сьогодні нагородило нових патрульних поліцейських", - сказав Порошенко.

За його словами, реалією життя сьогодні став образ нового поліцейського, "який і сам не бере, і якому навіть запропонувати лячно".

"На фоні простого порівняння з анекдотичним "даїшником Петренком, який зранку ще не їв", маємо вражаюче позитивну тенденцію в ставленні людей до нових поліцейських", - відзначив Глава держави.

Він нагадав, що створення Національної поліції розпочалося трохи більш як півроку тому, тож, на його думку, підсумки поки що підбивати зарано: лише розпочато процес прийому на службу в поліцію нових працівників, а також проходить переатестація діючих співробітників.

"Зрозуміло, що цей процес іде нелегко, викликаючи зрозумілий спротив, але впевнений, що в поліції мають залишитися виключно ті, хто є професіоналами, патріотами і порядними людьми", - наголосив Порошенко.

Він висловив переконання, що молоді офіцери сумлінно і самовіддано працюватимуть у нових правоохоронних органах європейського зразка і будуть гідними прикладу тих, хто поліг, захищаючи Батьківщину, і тих, хто віддав життя будучи на сторожі закону, борючись із злочинністю.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>