У Кличка запевняють, що львівське сміття не загрожує екології Києва

У Кличка запевняють, що львівське сміття не загрожує екології Києва

1020
Ukrinform
Додаткове спалювання твердих побутових відходів зі Львова на заводі «Енергія» у короткі терміни не вплине на збільшення викидів у повітря та не погіршить екологічну ситуацію у столиці.

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, повідомляє прес-служба КМДА.

«Завод «Енергія» приймає в будні дні від 600 до 1200 т сміття на добу, на вихідні об’єми зменшуються в середньому до 250-300 т на добу. Завод працює лише на 30% від своєї проектної потужності. Проаналізувавши можливості підприємства, ми погодилися допомогти львів’янам у складній ситуації. Наразі завод «Енергія» львівського сміття спалює трохи більше 15% від загального об’єму щодоби», – зазначив Поворозник.

За висновками Санітарно-епідеміологічної служби (СЕС), викиди в повітря відповідають національним нормам і складають 38% від граничних. Такі показники не впливають негативно на екологічну ситуацію в місті.

«За результатами контролю, проведеного Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві, перевищень гігієнічних нормативів забруднюючих речовин у приземному шарі атмосферного повітря не виявлено. Крім того, завод не має викидів стічних та зливових вод в озеро Вирлиця, всі викиди поступають на очисну станцію Бортницької станції аерації. Забір води для технічних та побутових потреб заводу здійснюється з міських мереж «Київводоканалу», – зауважив заступник голови КМДА.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>