Медична реформа йде болісно й непросто - Розенко

Медична реформа йде болісно й непросто - Розенко

1704
Ukrinform
Кардинальне реформування системи охорони здоров’я та виведення української медицини на європейський рівень – це один із пріоритетів чинного Кабінету міністрів України.

Про це під час наради в Міністерстві охорони здоров’я сказав віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє Урядовий портал.

«Протягом останнього десятиліття в нашій державі ведуться розмови про реформування системи охорони здоров’я. Робляться певні кроки, але процес іде болісно і непросто. Але, незважаючи на це, уряд рішуче налаштований на проведення кардинальних реформ і системних змін. Наше завдання - вивести галузь на європейський рівень, щоб кожен громадянин відчув на собі підвищення якості медичних послуг», - зазначив Розенко.

Учасники наради обговорили питання створення госпітальних округів, яке  має завершитися до 1 січня 2017 року. «Госпітальні округи мають почати функціонувати вже з 1 січня 2017 року. Тому час на виконання завдань є дуже обмеженим», - сказав Розенко, звертаючись до керівництва МОЗ та керівників департаментів охорони здоров’я місцевих державних адміністрацій.

Розенко підкреслив, що процес створення госпітальних округів має відбуватися повністю відкрито, публічно і прозоро та враховувати регіональні особливості різних областей.

За його словами, у результаті децентралізації люди повинні відчути підвищення рівня і якості соціальних, в тому числі і медичних, послуг. «За рахунок децентралізації, за рахунок наближення послуг до людини – всі тільки виграють», - наголосив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>