Молоді обіцяють 10 тисяч нових робочих місць до 2020 року

Молоді обіцяють 10 тисяч нових робочих місць до 2020 року

572
Ukrinform
Великі компанії пообіцяли забезпечити 10 тисяч місць для стажування та роботи молоді до 2020 року.

Про це під час круглого столу на тему: "Стан та перспективи розвитку системи професійної орієнтації молоді" в Укрінформі повідомив заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема.

"Для міністерства важлива співпраця в різних площинах, тобто ми намагаємося активно спілкуватися з організаціями громадянського суспільства. Цього року ми підписали спільно з Центром корпоративної соціальної відповідальності та рядом корпорацій Пакт заради української молоді, в якому великі компанії взяли на себе зобов’язання до 2020 року відкрити 10 тисяч нових робочих місць для української молоді, і так само нові стажування з тим, щоб створювати додаткові можливості. І ми бачимо, що ці моменти можливі тільки на стику держава, громадськість, бізнес і міжнародні партнери", - сказав Ярема.

Він зазначив, що подібні  пакти вже підписано на Львівщині та Вінниччині. "Ми хочемо такою роботою охопити максимальну кількість регіонів".

За його словами, за даними Міністерства освіти, 52% української молоді працює не за фахом.

"Ми керуємось програмою "Молодь України" до 2020 року, і одним із пріоритетів, визначених цією програмою, є питання підтримки і допомога молоді в зайнятості, пошуку зайнятості, зокрема в аспектах професійної орієнтації для того, щоб українська молодь була більш зорієнтована на ринку праці і більш чітко розуміла, що чекає ринок праці України через певний період часу", - зазначив Ярема.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>