SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Канаді пройшов український показ мод - 20.06.2016 08:17 — Новини Укрінформ
У Канаді пройшов український показ мод

У Канаді пройшов український показ мод

Фоторепортаж
2279
Ukrinform
Шість сучасних українських дизайнерів продемонстрували свої колекції одягу у Торонто.

Як передає кореспондент Укрінформу, модний показ було організовано у рамках заходів Мінекономіки із просування українського експорту до Канади.

«Я сподіваюся, скоро ми всі побачимо жінок по всьому світу у гарному українському вбранні, адже у нього є душа», - сказала у вступному слові заступник міністра економічного розвитку України Наталія Микольська.

Вона підкреслила, що сьогоднішній захід носив благодійний характер, адже усі виручені кошти буде передано на допомогу українським дітям-сиротам.

У Канаді український показ мод

Додамо, що подивитися на витвори українських дизайнерів прийшла і міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд, посол Канади в Україні Роман Ващук, президент Конгресу українців Канади Павло Грод, а також глава парламентського комітету із питань імміграції та громадянства Борис Вжесневський разом із родиною.

Фото надано Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-