SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Національна Академія СБУ випустила курсантів - 17.06.2016 18:22 — Новини Укрінформ
Національна Академія СБУ випустила курсантів

Національна Академія СБУ випустила курсантів

Фото, відео
2219
Ukrinform
За участю голови Служби безпеки України відбувся урочистий випуск курсантів Національної Академії СБУ.

Про це інформує прес-служба СБУ.

"Дипломи та офіцерські звання отримали дев’яносто вчорашніх курсантів, третина з яких закінчила навчання з відзнакою. Майже сорок їх однокурсників достроково завершили навчання, щоб виконувати бойові завдання в районі проведення антитерористичної операції", - йдеться в повідомленні.

Грицак, звертаючись до курсантів, наголосив: "Сьогодні Служба реформується за європейськими зразками, щоб стати потужною силою, до якої прислухаються. Ми навчилися бити ворога. Я переконаний, що кожен з вас – це сьогодення та майбутнє оновленої національної спецслужби. Безпека Української держави, збереження її територіальної цілісності, відновлення миру на рідній землі – віднині це наша спільна справа, спільна боротьба".

Національної Академії СБУ випустила курсантів

Фото: ssu.gov.ua

Голова СБУ відзначив, що в Академії навчаються курсанти зі всіх регіонів України, у тому ті, хто не зрадив України після тимчасової окупації Криму та частини Донбасу. "Це найкращий доказ того, що Україна єдина", – підкреслив він.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції, які віддали своє життя за свободу і незалежність України та поклали квіти до пам’ятника, встановленого в Академії на їх честь.

Іменем Героїв України Олександра Аніщенка, Руслана Лужевського, Віктора Мандзика та Андрія Галущенка в Академії вже названо чотири навчальні підрозділи. Цього року перший курс курсантів буде носити ім’я бійця "Альфи" – капітана СБУ Геннадія Біліченка, який першим загинув від рук російських окупантів на сході України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-