Антикорупційний комітет ВР проведе виїзне засідання в Коцюбинському

Антикорупційний комітет ВР проведе виїзне засідання в Коцюбинському

906
Ukrinform
23 червня в селищі Коцюбинське Київської області відбудеться виїздне засідання Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупці. 

Про це в коментарі Укрінформу повідомив народний депутат України, голова комітету Єгор Соболев. 

За його словами, причиною такого рішення стала низка корупційних скандалів з розпаювання лісових угідь в регіоні, фігурантами яких є місцеві ради та посадовці.

"Ми постійно чуємо, що люди, які ведуть боротьбу за збереження Біличанського лісу, далі живуть, наче в часи Януковича: на них нападають, їх б'ють, попередні напади не розслідуються. Навіть якщо з посад звільнюються корупціонери, на їхні місця приходять такі самі корупціонери. Ми їдемо в Коцюбинське, аби привернути увагу до цього селища, яке стало прикладом боротьби громади за очищення влади, очищення довкілля і право на нормальне життя" - наголосив депутат.

Він також повідомив, що на засідання комітету запрошені представники правоохоронних органів і силових структур: "Ми не зможемо арештувати корупціонерів, але ми зможемо привезти туди всіх, хто відповідає за такі арешти, і разом з громадою вимагати, щоб вони захистили людей, а не стояли на стороні корупції", - заявив Соболев.

Нагадаємо, 16 червня Прокуратура Київської області провела обшук у приміщенні Ірпінської міськради у рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактами зловживання владою або службовим становищем. Як встановлено, працівники Держгеокадастру у м. Ірпені та службовці реєстраційної служби Києво-Святошинського районного управління юстиції разом із службовцями Ірпінської міської ради, зловживаючи своїм службовим становищем, оформили право власності на земельну ділянку площею 15 га в м. Ірпінь за Ірпінською міською радою. За попередніми оцінками, вартість земельної ділянки становить десятки мільйонів гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-