Німеччина дає ще грошей на проекти ООН для Донбасу

Німеччина дає ще грошей на проекти ООН для Донбасу

705
Ukrinform
Уряд Німеччини виділяє на 2016 та 2017 роки додаткові кошти на загальну суму 6 мільйонів євро для гуманітарних проектів ООН на сході України.

Про це у понеділок повідомляє посольство ФРН в Україні.

"Федеральний уряд Німеччини виділяє на 2016 і 2017 роки подальші кошти загальною сумою в 6 мільйонів євро для гуманітарних проектів Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН у Східній Україні", - йдеться у прес-релізі.

Метою цього гуманітарного проекту, розпочатого наприкінці 2014 року, є забезпечення основними харчовими продуктами людей, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України та потребують допомоги.

"Проект робить важливий внесок у забезпечення виживання численних внутрішньо переміщених осіб, а також сімей у громадах, які прийняли біженців, та постраждалих від конфлікту людей по обидва боки лінії розмежування у Донецькій і Луганській областях", - зазначають у посольстві.

Наголошується також, що федеральний уряд Німеччини збільшив обсяги підтримки здійснюваної Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) гуманітарної програми "Невідкладна допомога цивільним особам, які постраждали у результаті конфлікту в Східній Україні". Вже у 2015 році Німеччина спромоглася підтримати гуманітарні заходи FAO в Україні у розмірі 4,5 млн євро.

Від початку конфлікту в рамках проектів FAO на сході України уже надано допомогу 650 тисячам осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-