В Україні понад дві тисячі абітурієнтів складатимуть ЗНО з російської мови

В Україні понад дві тисячі абітурієнтів складатимуть ЗНО з російської мови

976
Ukrinform
У п'ятницю, 3 червня, в Україні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з російської мови.

Про це повідомляється на сайті УЦОЯО.

Зазначається, що тестування розпочнеться об 11:00 годині. Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50.

До проходження тестування з російської мови допустили 2 191 особу.

Повідомляється також, що 6 червня відбудеться ЗНО з іспанської мови, 7 червня – з англійської, 8 червня – з німецької, 9 червня – з французької мов.

В УЦОЯО зазначили, що до здачі тестів з цих предметів допущені абітурієнти, які подолали поріг "склав/не склав" з ЗНО з української мови та літератури, який в цьому році дорівнює 23 балам.

Відтак на інформаційних сторінках учасників ЗНО, які набрали необхідну кількість балів, вже розміщено запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання з решти предметів.

Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів: Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі відсутності Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, або пред'явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО не допускається.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-