У столиці відбувся марафон «Пробіг під каштанами»

У столиці відбувся марафон «Пробіг під каштанами»

Фото
2087
Ukrinform
У спортивно-доброчинній акції "Пробіг під каштанами" у Києві взяли участь близько 9 тисяч людей різного віку. Зібрані під час забігу кошти спрямують на придбання медобладнання для центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Про це у коментарі Укрінформу сказала ініціатор та організатор "Пробігу під каштанами" Ірина Кузнецова.

«Думаю, цьогоріч учасників більше, ніж минулоріч. Минулого року було 8 тисяч 200. Зараз - близько 9 тис.Точну кількість можна буде сказати після підрахунку», - зазначила Кузнецова.

За її словами, акція розпочалася з десятиметрового забігу наймолодших 22 учасників у ходунках.

Наступними дистанцію у 5 кілометрів здолали професійні спортсмени. Першим серед професіоналів до фінішу прийшов майстер спорту з Вінничини Сергій Рибак. Його час - 14 хвилин 20 секунд. Серед жінок тріумфувала Валентина Жудіна з результатом більше 16 хвилин.

Також участь у марафоні взяли люди з особливими потребами на візках. Вони подолали відстань у 300 метрів.

Кузнецова додала, що під час торішнього "Пробігу під каштанами" учасники зібрали 650 тис. грн. «Цьогоріч, сума буде не меншою», - каже організатор.

Нагадаємо, «Пробіг під каштанами» в Києві - наймасштабніша на найдавніша спортивно-доброчинна акція в Україні. Забіг проходить щорічно з 1993 року. У Києві відбулася 24-а благодійна акція "Пробіг під каштанами"

Фото: Володимир Тарасов, Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>