Семенченко хоче знову підняти справу про "фальшивого" офіцера

Семенченко хоче знову підняти справу про "фальшивого" офіцера

Ексклюзив
1056
Ukrinform
Народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко заявив, що не подаватиме апеляцію на рішення Вишгородського районного суду Київської області щодо визнання його "фальшивим" офіцером, тому що він не є стороною у справі. Однак він наполягатиме на повторному розгляді справи і долученні його до судового процесу як потерпілого.

Про це Семенченко повідомив у розмові з кореспондентом Укрінформу.

"Постанова Вишгородського суду щодо визнання нібито незаконним рішення про призначення мене комбатом "Донбасу" не має відношення ні до мене, ні до батальйону. Я там не проходжу ні свідком, ні обвинуваченим, ні потерпілим... Я не маю прав подавати апеляцію, але наполягатиму на повторному розгляді справи із залученням мене у якості потерпілого, бо вважаю, що мої права були порушені", - сказав Семенченко.

Він вважає, що була домовленість влади з командиром військової частини Нацгвардії № 3027 Ігорем Юрченком, щоб він дав необхідні свідчення проти Семенченка.

"Юрченко визнав себе винуватим у нібито неправомірності призначення мене на посаду комбата "Донбасу". Суд виносить рішення, що нібито призначення мене комбатом і  батальйон Донбас - нелегітимний... У залі суду Юрченка звільнили від кримінальної відповідальності. Людей обманюють і розказують, що суд над Юрченком, це суд над Семенченком, але це не так", - додав нардеп.

Як повідомляв Укрінформ, 19 травня Вишгородський районний суд Київської області ухвалив рішення, яке засвідчує, що Семен Семенченко, який нині є народним депутатом від «Самопомочі», насправді ніколи не служив у Збройних силах і не складав військової присяги. Тому, згідно з рішенням суду, наказ командира військової частини Нацгвардії №3027 про призначення Семенченка комбатом батальйону "Донбас" є неправомірним.

В ухвалі суду зазначається, що Юрченко не мав права підписувати наказ щодо Семенченка через відсутність документів, які підтверджують особу, військову освіту та військове звання Семенченка.

У свою чергу, Семенченко стверджує, що його документи залишились у Донецьку, а дублікати він наразі отримати не може.

"Я народився і навчався у Севастополі, а другу освіту здобував у Москві. Взяти дублікати я не можу", - сказав він.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-