SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight В Укрінформі відкрилась фотовиставка "Люди необмежених можливостей" - 19.05.2016 14:54 — Новини Укрінформ
В Укрінформі відкрилась фотовиставка "Люди необмежених можливостей"

В Укрінформі відкрилась фотовиставка "Люди необмежених можливостей"

1323
Ukrinform
Сьогодні, 19 травня, в "Укрінформі" відкрилась фотовиставка "Люди необмежених можливостей".

На відкритті присутні вітали її героїв - українських паралімпійців, які прославляють країну своїми перемогами і подають приклад мужності, повідомляє кореспондент агентства.

"Я б хотів подякувати загалу паралімпійців і дефлімпійців, які зібралися тут... Дивлюся на вас - і беру з вас приклад, як бере його і вся країна. Тому що ви нескорені духом. І особливо це важливо в умовах проведення АТО, а фактично - війни, коли молоді хлопці іноді приходять з фронту інвалідами. Ви їм показуєте, як можна перебороти насамперед себе", - сказав міністр молоді і спорту Ігор Жданов.

Гості, серед яких були як члени української паралімпійської збірної, так і представники держави і громадських організацій, оглянули світлини, на яких фотограф Валентин Кармінський "зупинив миттєвості" трьох Паралімпіад - в Пекіні, Лондоні і Ванкувері.

"З того часу, як 2008 року потрапив в якості фотожурналіста на Паралімпіаду в Пекіні, іншого спорту, крім паралімпійського, вже й не знімаю. Бо тоді, коли я занурився у цю атмосферу, в мене стався справжній перелом у житті і світосприйнятті. Це був надзвичайно надихаючий досід", - зізнався автор фотографій.

Президент Національного паралімпійського комітету України Валерій Сушкевич відзначив важливість фотовиставки, що відкрилась сьогодні. "Одне з найкращих інформаційних агентств акцентувало увагу на нашій роботі. Ми рухаємось до 15-ї Паралімпіади. І те, що ви зараз зробили, сприяє подальшому усвідомленню значимості того, що робить цей зал (паралімпійці, які зібрались в залі - Ред.), Міністерство молоді і спорту, Паралімпійський комітет", - підкреслив Сушкевич.

На відкритті виставки виступили і спортсмени-паралімпійці. "Добре, що очима фотожурналістів люди побачать, чим ми живемо: наші злети і падіння, розчарування і перемоги... Ми живемо, ми працюємо і ми показуємо людям, як треба жити", - сказала неодноразова чемпіонка паралімпійських ігор Олена Акопян.

Директор департаменту соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики Оксана Полякова у своєму виступі повідомила, що цьогоріч держава виділила додаткових 15 млн грн на продовження будівництва Західного реабілітаційно-спортивного центру в Карпатах, де тренується паралімпійська збірна України і відновлюються воїни АТО. "В цьому році ми виділили додатково 15 млн грн на його будівництво, і 4 млн вже профінансовані", - заявила Полякова. Також вона висловила надію на те, що Національний центр паралімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів, який знаходиться в Євпаторії, не буде розграбований, перепроданий чи перепрофільований окупантами і після деокупації Криму буде повернутий "в тому вигляді, в якому його залишили".

Генеральний директор "Укрінформу" Олександр Харченко підкреслив, що виставка, що відкрилась сьогодні, не стане поодиноким випадком, а розпочне цілу низку заходів, покликаних привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю."Хотілося б сьогоднішньою зустріччю розпочати цикл серйозних розмов, дискусій, тому що ці спортсмени (з інвалідністю. - Ред.) дають нам багато, але ми повинні їм віддати ще більше", - зазначив Харченко. 

Паралімпійці

На необхідність таких заходів вказав і президент ГО "Рівні можливості" Костянтин Кузьмін. Він також оголосив про початок конкурсу для журналістів на кращий матеріал, присвячений досягненням людей з інвалідністю. "Хочемо отримати від людей, як професіоналів, так і аматорів, фото, відеоконтент або публікації від журналістів на тему надзвичайних досягнень людей з інвалідністю у різних сферах життя", - сказав він. За словами Кузьміна, фінал конкурсу пройде 3 грудня цього року.

Нагадаємо, виставка "Люди необмежених можливостей" організована Українським національним інформаційним агентством "Укрінформ", Національним паралімпійським комітетом України та громадською організацією "Рівні можливості". В яскравих світлинах відображені миттєвості боротьби спортсменів-паралімпійців за перемогу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>