Міклош: Загроза для України не у реформаторах, а в популістах

Міклош: Загроза для України не у реформаторах, а в популістах

2838
Укрінформ
Загроза для України полягає не в реформаторах, які у тому числі впроваджують дерегуляцію тарифів на енергоносії, а в політиках-популістах, які спекулюють на темі підвищення цін.

Про це у програмі "Свобода слова" на ICTV заявив радник Прем'єр-міністра України Іван Міклош, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Не реформатори, які впроваджують дерегуляцію (енерготарифів, - ред.) та інші реформи, є загрозою для України. Загрозою для України є популісти, які будуть говорити красиві речі. Адже це зрозуміло, що людям не подобається, що ціни підвищуються. Але треба запитати в людей: а яка тоді альтернатива – те, що було тут останні 25 років? Це ваша альтернатива і це ви хочете, щоб продовжувалося?", - заявив він.

Співголова групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні переконаний, що реформи мають продовжуватися. За його словами, дерегуляція тарифів на енергоносії, врешті-решт приведе до покращення соціальної політики та підвищення зарплат.

"У 2013 році держава Україна платила з ваших грошей, адже бюджетні гроші – це гроші людей, - 10% ВВП на субсидування усіх енергоносіїв, а витрати на армію у 2013 році були 1%", - заявив він.

З огляду на це, гроші йшли на субсидування тарифів, а не на розвиток оборони, охорону здоров’я, освіту тощо.

"Я не знаю жодної конкурентної, розвинутої країни, яка має регульовані енерготарифи", - наголосив радник Глави Уряду.

Міклош вважає, що за останні 2 роки в Україні зроблено більше, ніж за роки незалежності. Рецесія та складна економічна ситуація в Україні – це "не наслідки реформ, а їх відсутність", а також результат російської енергії, додав він.

Також він вказав на те, що, очевидно, підвищення тарифів не є найкращим способом ведення соціальної політики, однак українцям через це потрібно пройти.

Фото: ru.slovoidilo.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-