NASA зафіксувало "жахливий" температурний рекорд

NASA зафіксувало "жахливий" температурний рекорд

1706
Ukrinform
Квітень 2016 року виявився найбільш спекотним за всю історію спостережень.

Про це йдеться у звіті Національного управління з повітроплавання і дослідження космічного простору NASA, передає РИА Новости.

"Досі 2016 рік був аномально теплим: відхилення більш як на 1% від середнього показника 1951-1980 років фіксується вже шостий місяць поспіль. Згідно з прогнозами вчених, тенденція до підвищення температури збережеться", - йдеться в повідомленні.

Наступного тижня також будуть опубліковані дані Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США, і експерти вважають, що останні 12 місяців поб'ють всі температурні рекорди.

"Це лякає. Я не знаю, що відбудеться далі. Ми розуміли, що Ель-Ніньо (коливання температури поверхневого шару води в екваторіальній частині Тихого океану, що впливає на клімат, зокрема, є однією з причин посухи у Венесуелі. - Ред.) вплине на ситуацію, але навряд чи хтось очікував подібний стрибок", - розповів британській газеті The Independent меторолог Ерік Хольтхаус.

За словами Хольтхауса, за останній рік глобальна температура збільшилася на 25% від загального приросту з 1880-х років. Це помітно впливає на навколишнє середовище. За останні 18 місяців близько чверті наявних в океані коралових колоній почали страждати від знебарвлення через окислення і підвищення температури світового океану, стрімко тануть морські льоди.

Метеоролог прогнозує, що рекордно висока температура простоїть від чотирьох до шести місяців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>