SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Києві накрили "сходняк" кримінальних авторитетів Донеччини - 12.05.2016 16:10 — Новини Укрінформ
У Києві накрили "сходняк" кримінальних авторитетів Донеччини

У Києві накрили "сходняк" кримінальних авторитетів Донеччини

Фото, відео
1024
Ukrinform
У Києві затримано "кримінальних авторитетів" Донеччини, які зібралися для перерозподілу сфер впливу на території Одеської області, міст Одеса, Горлівка та Бахмут.

Про це повідомляє прес-служба столичної поліції.

"Коли ми отримали оперативну інформацію про те, що у Києві має відбутися зустріч "кримінальних авторитетів", відразу розпочали комплекс заходів. У результаті у приміщенні кафе на вулиці Героїв Сталінграду затримали восьмеро кримінальних авторитетів та одного "злодія в законі" на прізвисько "Куцу". Усі "кримінальні авторитети" - уродженці Донеччини, а "Куцу" - громадянин іншої держави. Під час "сходки" головним питанням було обговорення "результатів" злочинної діяльності, а також перерозподіл сфер впливу на території Одеської області, міст Одеса, Горлівка та Бахмут", - розповів начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.

У Києві накрили "сходняк" кримінальних авторитетів

Фото: npu.gov.ua

Шестеро фігурантів у минулому неодноразово притягувалися до кримінальної відповідальності, зокрема за вбивство, бандитизм, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, злочини, пов'язані з незаконним обігом наркотиків, грабежі, розбої та угони.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-