Офшорний скандал: голова Одеської облради відреагував на закиди

Офшорний скандал: голова Одеської облради відреагував на закиди

1386
Ukrinform
Голова Одеської облради Анатолій Урбанський не вважає за доцільне коментувати закиди щодо невнесення у податкову декларацію відомостей про компанію Jameson Global Limited з Британських Віргінських Островів, співвласником якої є він, брат - нардеп Олександр Урбанський та ще дві особи.

Про це Урбанський написав у Фейсбуці.

"Давати коментарі з приводу якогось матеріалу на якомусь сайті не маю бажання. При сучасних технічних можливостях розмістити фальшиві документи і списки на фейковому ресурсі може практично кожен. Як і відкрити псевдо-офшор - на будь-яке ім'я", - зазначив Урбанський.

Державний чиновник зауважив, що "ніколи не приховував, що прийшов в політику з бізнесу. Вся комерційна діяльність членів моєї сім'ї будувалася, будується і буде будуватися абсолютно законно і прозоро. Податки платяться, робочі місця створюються. Я повністю підтримую Президента в його бажанні створити умови, які унеможливлять використання офшорів в Україні. Але далеко від берега бізнес теж має право на життя, це є в усьому світі і не мені це обговорювати: це вибір комерсантів".

"Що коментувати, політична боротьба використовує різні прийоми. І цей метод, на жаль, теж використовується. Якщо зі мною стали вести війну таким чином, значить, я свою діяльність веду правильно і здорово комусь заважаю", - додав він.

За словами Урбанського, "Одеська область - не гаманець. Вона - як земля, на якій потрібно довго і тяжко трудитися, щоб отримати урожай. Красти тут нікому не дозволимо".

Як повідомлялося раніше, "Панамські документи" опубліковані Міжнародним консорціумом журналістських розслідувань і засновані на даних панамської юридичної компанії Mossack Fonseca. Всього в базі даних - 165 громадян України, які виявилися пов'язані з тими чи іншими офшорними компаніями, тобто підставними фірмами, на які записують ті чи інші бізнес-активи з метою ухилення від оподаткування або для того, щоб замаскувати свій зв'язок з ними.

Що стосується голови Одеської облради Анатолія Урбанського, то він у базі даних значиться як співвласник офшору Jameson Global Limited з Британських Віргінських Островів. Разом із ним компанією володіє його брат, народний депутат Олександр Урбанський. Також, згідно з "панамськими документами", співвласниками Jameson Global Limited є Карина та Ігор Авраменки: останньому також належить судноплавна компанія Md Shipping.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>