У Миколаєві нагородили переможців міжнародного конкурсу шкільних медіа

У Миколаєві нагородили переможців міжнародного конкурсу шкільних медіа

Фото
1146
Ukrinform
У Миколаєві нагородили 27 переможців XIX Міжнародного конкурсу шкільних медіа, на якому було представлено 1894 роботи з усіх областей України та 8 країн-сусідів.

Переможцем в номінації "Краще медіа XІХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа" стала газета  "Мариинские ведомости" Одеської Маріїнської гімназії з Одеси, повідомляє прес-служба НСЖУ.

До традиційних організаторів конкурсу - Національної спілки журналістів України, Національної академії педагогічних наук, Асоціації молодіжної преси України та Коледжу преси та телебачення - долучилося і Держкомтелерадіо України.

"Тисячі робіт, які взяли участь у конкурсі, свідчать про те, що в української журналістики – велике майбутнє. Шкільні газети, юнкорівські телевізійні, радіо- та фоторепортажі вже сьогодні можуть достойно конкурувати з роботами дорослих журналістів. Але разом з фаховістю їх вирізняють величезна щирість, небайдужість, почуття любові до своєї Батьківщини", - зазначив у своєму привітанні голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Від Держкомтелерадіо всі переможці були нагороджені рідкісними виданнями авторства Івана Драча, Богдана Коломійчука, Шодерло де Лакло, а також фотоальбомом з історії фотографії.

Спеціальним подарунком від Держкомтелерадіо - DVD був нагороджений переможець в номінації "Кращий телерепортаж XIX Міжнародного конкурсу шкільних медіа" Дитяча ТВ студія "ОбовсемКа" Чугуївського районного центру дитячої та юнацької творчості (Чугуїв Харківської області). Всього в цій номінації взяли участь 54 роботи.

За 19 років проведення конкурсу в архівах накопичено понад 29 тисяч робіт. Серед них: стінні, друковані, електронні видання, телесюжети, радіопередачі, тисячі фотознімків з України, Болгарії, Польщі, Грузії, Молдови, Греції, Росії, Білорусі та інших країн.

"Мені дуже приємно, що цього року збільшилася кількість конкурсних робіт з Донецької та Луганської областей. Це говорить про те, що не зважаючи на продовження війни на Донбасі, наші діти мають змогу не тільки навчатися, але й випускати шкільні медіа. Я вдячний за це керівникам юнкорівських об’єднань, очільникам населених пунктів, які знаходяться в зоні АТО, та нашим воїнам-героям, які захищають кордони України і нашу безпеку", - зазначив Гліб Головченко, директор Коледжу преси та телебачення, секретар НСЖУ, президент Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Міжнародний конкурс шкільних медіа

Цей конкурс відіграє значну роль у впроваджені медіа-освіти в України та вихованні свідомого читача, слухача, глядача, який вміє відокремлювати факти та аналізувати інформацію, отриману в засобах масової комунікації. Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень зазначає, що "конкурс на сьогодні є важливим і з точки зору ранньої профілізації учнів, і з точки зору правильного сприйняття та аналізу отриманої інформації. В умовах інформаційного суспільства навичка аналізу інформації є дуже важливою для успішної людини".

Напередодні нагородження кращих юнкорів, для юних журналістів відбувся VІIІ Міжнародний юнкорівський зліт "Засоби масової комунікації сьогодні і завтра", а для керівників юнкорівських об’єднань - ІV Науково-педагогічна конференція "Медіаосвіта та інформаційне суспільство".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>