Президент відвідав протитуберкульозний диспансер у Полтаві

Президент відвідав протитуберкульозний диспансер у Полтаві

1214
Ukrinform
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Полтавщину ознайомився із введенням в експлуатацію першого пускового комплексу третьої черги обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру.

Як повідомляє прес-служба глави держави, під час спілкування з працівниками закладу та медиками Президент зазначив, що Полтава була практично єдиним обласним центром в Україні, який до цього часу не мав сучасного протитуберкульозного диспансеру. Порошенко впевнений, що у новому закладі комфортніше буде працюватися медпрацівникам, що сприятиме ефективнішому лікуванню пацієнтів, які зможуть отримувати необхідну медичну допомогу в поліпшених умовах та з кращим обладнанням.

«Важливо, що навіть в умовах війни знаходяться можливості фінансувати спорудження медичних закладів та інших об’єктів», - наголосив він.

Глава держави оглянув новозбудований корпус, лабораторний та рентген-діагностичний блоки із сучасним обладнанням.

Будівництво обласного тубдиспансеру на 350 ліжок було розпочате у 1993 році, але у зв’язку з обмеженим фінансуванням здійснюється у три черги. Перша черга була введена в експлуатацію у 2004 році, друга черга - у 2011 році.

У складі третьої черги будівництва - перший та другий пусковий комплекси. Перший пусковий комплекс - це діагностичний блок головного корпусу на чотири поверхи, споруда знезараження стічних вод, дизельна електростанція та розширення і добудова котельні.

Другий пусковий комплекс, який складатиметься зі стаціонарного блоку на 350 ліжок у палатах коксованого типу і харчоблоку, наразі на стадії початкового будівництва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>