Канадські військові уклали в Україні контракти на $4 мільйони

Канадські військові уклали в Україні контракти на $4 мільйони

1318
Ukrinform
Канадські військові інструктори менш ніж за рік уклали різноманітних контрактів з українськими підрядниками щонайменше на $4 млн.

Про це в інтерв'ю Укрінформу розповів командувач операції UNIFIER, канадської військової тренувальної місії в Україні Тім Арсенолт.

"Більшість нашого постачання забезпечується місцевими підрядниками, тож ми вкладаємо значні кошти у місцеву економіку. Станом на сьогодні, вже укладено контактів на загальну суму близько 4 млн дол.", - сказав Арсенолт.

За його словами, канадці допомагають також українському дитячому реабілітаційному центру у Львові. "Нещодавно ми організували збір коштів для реабілітаційного центру "Джерело": наші військові відвідали центр і пожертвували гроші дітям. Ми намагаємося показати громаді, що перебуваємо тут для допомоги Україні. Врешті-решт, саме це Канада хоче продемонструвати Україні", - наголосив канадець.

Нагадаємо, з літа минулого року в Україні несуть службу близько 200 канадських військових інструкторів, які тренують українських військових.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>