SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Савченко у СІЗО власноруч змайструвала ляльковий театр - 05.05.2016 05:40 — Новини Укрінформ
Савченко у СІЗО власноруч змайструвала ляльковий театр

Савченко у СІЗО власноруч змайструвала ляльковий театр

Фото
1971
Ukrinform
Засуджена в Росії до 22 років ув'язнення українська льотчиця Надія Савченко в СІЗО-3 м.Новочеркаськ змайструвала ляльковий театр "Чіполіно-Майдан".

Про це написала в Facebook її сестра Віра.

"Щоб чимось зайняти руки, вона створювала в СІЗО-3 (Новочеркаськ) ляльковий театр "Чіполіно-Майдан". Надя багато таких іграшок зробила ще і в Москві для дітей москвичів, які її активно підтримують і по цей день", - написала Віра Савченко.

Савченко у СІЗО змайструвала ляльковий театр

Вона додала, що мультик "Чіполіно" дуже актуальний сьогодні і привела фрази з мультфільму: "Чесні люди королю не по нутру, тому вони в тюрмах", "За останній час доходи нашої держави зменшились. Після того, як був введений податок на повітря, ви стали менше дихати! Це обурливо".

Нагадаємо: російська Федеральна служба виконання покарань заявила, що погодиться направити до суду документи на видачу Києву Надії Савченко тільки в разі, якщо українська сторона гарантує виконання цього вироку.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-