SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Посольство України в Москві закидали фаєрами - 02.05.2016 14:34 — Новини Укрінформ
Посольство України в Москві закидали фаєрами

Посольство України в Москві закидали фаєрами

Фото, відео
1636
Ukrinform
Троє активістів російської партії «Другая Россия» затримали в понеділок за акцію біля посольства України в Москві. Вони закидали посольство фаєрами.

Про це сказав "Інтерфаксу" один з лідерів партії "Другая Россия" Олександр Аверін.

"Трьох людей було затримано і зараз вони перебувають в автобусі поліції. Ймовірно, їх відвезуть до ОВС "Тверське", - сказав Аверін.

За його словами, активісти "Другой России" закидали посольство України фаєрами і листівками. Акція була приурочена до подій дворічної давнини в Одесі, коли відбулися масові заворушення з людськими жертвами.

Правоохоронні органи заяву "Другой России" (опозиційної партії лівого спрямування Едуарда Лимонова) поки не коментують.

Посольство України в Москві закидали фаєрами

Нагадаємо, 2 травня 2014 роки тому в Одесі відбулися масштабні сутички між прихильниками федералізації України, руху "Антимайдан" і правими активістами. В результаті, за даними МВС України, загинули близько 50 осіб, більшість з них - під час пожежі в Будинку профспілок.

Фото: «Блокнот»


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-