В регіони розпочали доставку ліків для онкохворих

В регіони розпочали доставку ліків для онкохворих

857
Ukrinform
Ліки для онкохворих дітей та дорослих вже доставляються в заклади охорони здоров'я України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Шляхом централізованого постачання за рахунок коштів державного бюджету за програмою "Забезпечення медзаходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" за напрямками "Лікарські засоби для лікування дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями для централізованих закупівель на 2015 рік", а також "Лікарські засоби для лікування дорослих з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями для централізованих закупівель на 2015 рік" до закладів охорони здоров'я України почали надходити необхідні препарати", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, за програмою "Дитяча онкологія" з ДП "Укрмедпостач" відправлено препарати "Ритуксим", "Емесетрон-Здоров'я", "Урсомакс" загальною кількістю понад 14 мільйонів одиниць.

За програмою "Доросла онкологія" заклади охорони здоров'я вже отримують "Ритуксим", "Золедронову кислоту-Фармекс", "Трастумаб", "Диксорубіцин-Тева", "Флударабін-Тева", Піперацилін-Тазобактам-Тева". Зі складу "Укрмедпостач" цих препаратів відправлено загальною кількістю понад 12 мільйонів одиниць.

Як раніше повідомляло агентство, МОЗ назвало умови для звільнення ліків від податків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-