Стало відомо, чому Шустеру анулювали дозвіл на роботу

Стало відомо, чому Шустеру анулювали дозвіл на роботу

2085
Ukrinform
Відомому журналісту Савіку Шустеру, який має громадянство Канади, анулювали дозвіл на роботу в Україні на підставі отриманої від Державної служби зайнятості інформації про те, що відносно ведучого існує кримінальне провадження, водночас сам Шустер про це не повідомив.

Про це сказав начальник відділу оформлення дозволів з питань посередництва у сфері зайнятості Київського центру зайнятості Дмитро Шульга Шустеру та народним депутатам, які прибули до центру для прояснення.

"У третьому місяці 2016 року подавалися документи для продовження дії дозволу (на роботу Шустера - ред.), зокрема була подана довідка про відсутність судимості, довідка МВС. В даний час отримана інформація від Державної служби зайнятості про те, що відкрито кримінальне провадження ще в 10 місяці 2015 року... Посилаючись на це, ми, як виконавчий орган, отримавши цей офіційний лист, дозвіл повинні були анулювати", - сказав Шульга.

Водночас на уточнююче запитання захисника Шустера, чи є офіційне підтвердження того, що журналіст є судимим, Шульга відповів негативно.

Як повідомив представникам ЗМІ сам Шустер, він виключає те, що ситуація сталася помилково. "Це не помилка. Це свідома дія, яка відбулася в один день, учора, 25 квітня. Думаю, вибір часу зовсім не випадковий. Перед Великоднем, травневими святами, коли людей у місті немає, увага до телебачення не така велика. А коли політики повернуться до міста, десь 10 травня, то всі вже про це забудуть", - припустив він.

Шустер зазначив, що поки залишатиметься в будівлі центру зайнятості і буде чекати на керівництво, яке має дати пояснення тому, що відбувається.

На запитання журналістів про те, що він планує робити далі, Шустре відповів: "Будемо працювати без дозволу на роботу". Водночас він припустив, що навряд чи його виженуть з держави взагалі. "Бо тоді я навіть не знаю, хто сюди приїде з інвесторів, роботодавців, якщо ось так можна узяти та вигнати".

Сьогодні журналістам стало відомо про те, що два тижні тому Шустеру продовжили дозвіл на роботу, але згодом було ухвалене рішення про його анулювання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-