Зенітниками в горлівській “бригаді” керує офіцер з Абхазії

Зенітниками в горлівській “бригаді” керує офіцер з Абхазії

Фото
959
Ukrinform
На посаді “командира зенітного дивізіону 3 окремої мотострілецької бригади” (Горлівка) 1 АК (Донецьк) Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ перебуває підполковник ЗС РФ Андрій Боличев.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Для виконання злочинних наказів воєнно-політичного керівництва Росії на тимчасово окупованих територіях сходу України підполковник ЗС РФ Боличев Андрій Анатолійович відряджений у січні 2015 р. з посади начальника протиповітряної оборони 7 військової бази (м. Гудаута, Абхазія) Південного ВО ЗС РФ”, - йдеться у повідомленні.

За даними ГУР, Боличев Андрій Анатолійович (Болычев - рос.) на тимчасово окупованих територіях сходу України використовує документи для прикриття на прізвище Рыбаков.

Відомо, що Боличев народився 9 лютого 1974 р. у м.Сухумі (Грузія), у 1997 р. закінчив зенітно-ракетне командне училище ЗС РФ у м.Санкт-Петербург, а у 2010 р. –  воєнну академію військової протиповітряної оборони ЗС РФ у м.Смоленськ, проживає у м. Гудаута (Абхазія).

“Основною спеціалізацією підполковника ЗС РФ Боличева є бойове застосування переносних зенітно-ракетних комплексів “Игла-С”, а також мобільних ЗРК “Оса-АКМ” та “Стрела-10”, - повідомили в ГУР.

Поруч з цим, у військовій розвідці зазначили, що на 7 військовій базі (м.Гадаута, Абхазія) Південного військового округу ЗС РФ також проходив службу майор ЗС РФ Греблєв Анатолій Анатолійович (Греблев Анатолий Анатолиевич. На тимчасово окупованих територіях сходу України цей військовий злочинець перебуває на посаді заступника командира по роботі з особовим складом 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка, Україна) 1 АК (Донецьк, Україна) Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ та використовує документи прикриття на прізвище Іваненко.

Фото: ГУР

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-