У кримських окупантів зірвалися навчання: клинить снаряди, псується обладнання

У кримських окупантів зірвалися навчання: клинить снаряди, псується обладнання

Укрінформ
Через технічні проблеми на великих десантних кораблях "Азов" та "Ямал” зірвалося навчання сил ЧФ РФ у районі мису Опук з висадки морського десанту.

Про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"У рамках проведення в акваторії Чорного моря тактичного навчання різнорідних сил ЧФ у районі мису Опук планувалось відпрацювання питань висадки морського десанту. Проведення зазначених дій не вдалось виконати через технічні проблеми, які виникли на великих десантних кораблях "Азов" та "Ямал". На одному кораблі заклинило снаряд в артилерійській установці АК-176, на іншому вийшов з ладу гідравлічний силовий циліндр створи десантної рамки (апарелі) ", - йдеться у повідомленні.

Як зазначать в ГУР, технічна застарілість корабельного складу Чорноморського флоту, затримка через економічні труднощі постачання нових озброєнь та зниження темпів та якості ремонту кораблів у зв’язку із відсутністю певної номенклатури комплектуючих (насамперед, пов’язано із припиненням співробітництва з Україною у військово-технічній сфері) фактично вказують на "неготовність флоту до виконання завдань за призначенням”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-