До списків ГУР МО України навічно зарахували трьох загиблих офіцерів

До списків ГУР МО України навічно зарахували трьох загиблих офіцерів

1241
Укрінформ
У ГУР МО України встановлено пам’ятні стенди на честь трьох офіцерів-співробітників, яких навічно зараховано до списків розвідувального органу оборонного відомства.

Навічне зарахування розвідників до списків Головного управління розвідки МО України відбулося відповідно до наказу Міністерства оборони України, повідомляє сайт ГУР.

“До списків Головного управління розвідки Міністерства оборони України навічно зараховано загиблих під час проведення АТО полковників Володимира Довганюка, Ігоря Шевченка та майора Ігоря Кісельова”, - йдеться у повідомленні.

Пам’ятні стенди встановили в підрозділах, у яких служили офіцери.

Зазначається, що відповідно до наказу Міністерства оборони України “Про навічне зарахування військовослужбовців до списків військових частин та вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України”, з метою відзначення особистого внеску у справу захисту Батьківщини та за виявлені при цьому мужність, героїзм, відвагу і самовіддані дії під час виконання військового обов’язку в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей до списків військових частин та вищих військових навчальних закладів навічно зарахований 331 військовослужбовець.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-