Ложкін вважає, що найкращі вчені мають працювати у Харкові

Ложкін вважає, що найкращі вчені мають працювати у Харкові

947
Ukrinform
Глава Адміністрації Президента України Борис Ложкін відвідав Харків, де відкрив постаменти з бюстами трьох нобелівських лауреатів, чиє життя було пов'язане з містом.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Йдеться про мікробіолога Іллю Мечнікова, фізика Льва Ландау і економіста Саймона (Семена) Кузнєца.

"Для мене, харків'янина за народженням, велика честь бути присутнім на відкритті цього прекрасного витвору мистецтва сучасних українських скульпторів і архітекторів. Українська влада має зробити все можливе, щоб кращі учені залишалися працювати в одному з головних наукових центрів України - місті Харкові, і тут ставали нобелівськими лауреатами, щоб вони були задоволені умовами своєї праці і тими відкриттями, які зможуть робити", - зазначив  Ложкін на відкритті постаментів.

Автор бюстів - залужений діяч мистецтв України Олександр Рідний, відомий рядом створених ним пам'ятників, включаючи пам'ятник жертвам Голодомору на в’їзді до Харкова з боку Росії.

 Відразу після відкриття постаментів Ложкін поспілкувався зі студентами університету, фотографувався з ними, підписував на пам'ять свою книгу "Четвертая республика".

Згідно з програмою дня глава АП відвідає Харківський національний педагогічний університет імені Сковороди, де прочитає студентам лекцію і презентує свою книгу "Четвертая республика".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-