Дороги в Києві хочуть ремонтувати вночі

Дороги в Києві хочуть ремонтувати вночі

1802
Ukrinform
Столична влада розробляє проект рішення, який передбачає ремонт доріг у Києві у нічний час.

Про це заявив секретар Київради Володимир Прокопів, повідомляє прес-служба Київської міської ради.

"Будь-яка робота повинна проводитись відповідно до здорового глузду. І ситуація, коли ремонтуються дороги в годину пік, о 8 ранку, коли всі їдуть на роботу, на моє переконання, це суперечить здоровому глузду. Тому ми вже дали рекомендації Департаменту транспортної інфраструктури щодо можливості здійснення таких робіт з 9 вечора до 7 ранку. Тому сподіваюсь, що найближчим часом ми не побачимо у столиці заторів через ремонтні роботи", - зазначив Прокопів.

Він зазначив, що на сайті Київської міської ради була зареєстрована електронна петиція, яка пропонує працювати дорожникам виключно в нічний час доби, але протягом 3 місяців вона не набрала достатню кількість голосів. Секретар Київради зауважив, що ця ініціатива розглядатиметься як звернення громадян, а особисто він уже розроблює відповідний проект рішення.

За його словами, наразі розробляються зміни до відповідних нормативних документів і напрацьовується проект рішення. Він наголосив, що міська влада перетворюватиме актуальні звернення громадян, що не набрали достатню кількість голосів, у проекти рішень заради комфорту киян.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-