В Україні 131 учасник АТО потребує протезування

В Україні 131 учасник АТО потребує протезування

819
Ukrinform
В Україні 288 учасників антитерористичної операції, які втратили функціональні можливості кінцівок, потребують протезування (ортезування) або забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (ТЗР).

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО.

«Загальна чисельність учасників АТО, охоплених моніторингом, — 467, у тому числі забезпечено протезування (ортезування) — 179, в тому числі за кордоном — 11. Потребують протезування (ортезування) з них 131», - поінформували там.

Розпочато протезування 49 бійців. Потребують протезування за кордоном троє воїнів.

Окрім того, нині 82 захисників Вітчизни перебувають на лікуванні, 132 - потребують інших видів ТЗР, з них 8 осіб частково забезпечено. Йдеться про засоби для пересування (крісла колісні); допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому (палиці, милиці, ходунки); меблі та оснащення (столи, меблі для сидіння, ліжка, матраци протипролежневі, перила та поручні, брусся, опори, поручні); протезно-ортопедичні вироби, в тому числі ортопедичне взуття; спеціальні засоби для самообслуговування та догляду (наколінники, налокітники, рукавиці, подушки протипролежневі).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-