У Латвії включили канал іномовлення України UA|TV

У Латвії включили канал іномовлення України UA|TV

667
Ukrinform
На початку квітня телекомунікаційна компанія Латвії "Baltcom" включила телеканал іномовлення України UA|TV в пакети «Цифрове телебачення» та «Інтерактивне телебачення».

Про це повідомляє сайт Міністерства інформаційної політики України.

«Відтепер лідер інтернет-телебачення та цифрового телебачення Латвії пропонує своїм глядачам програми Мультимедійної платформи іномовлення України – телеканалу UA|TV. Я вдячний послу Латвії в Україні Юрісу Пойкансу за сприяння в поширенні нашого телеканалу. Важливо, що, зокрема, в українців, які живуть у Латвії, з'явився доступ до офіційного українського ТБ», - прокоментував міністр інформаційної політики Юрій Стець.

«Baltcom» заснований 1991 року і за 25 років став одним із провідних провайдерів електронного зв’язку в Латвії. Сьогодні компанія свої послуги надає по всій Латвії (Рига, Єлгава, Резекне, Єкабпілс, Оре, Олайне, Айзкраукле, Бауска, Цесіс, Ікшкіле, Юрмала, Кулдіга, Лімбажі, Лудза, Прейлі, Саласпілс та інші).

Нагадаємо, запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. У межах Мультимедійної платформи іномовлення України замість супутникового телеканалу «УТР» в ефірі стартував телеканал UATV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в інтернеті на власному каналі в YouTube.

Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став розроблений МІП закон «Про систему іномовлення України», який було підписано Президентом України 28 грудня 2015 року. Згідно із законом з Нового року МПІУ зареєстровано як державне підприємство.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-