Переатестація в органах: Деканоідзе відчуває реванш міліції

Переатестація в органах: Деканоідзе відчуває реванш міліції

Укрінформ
Рішення судів про поновлення на роботі працівників МВС, які не пройшли переатестацію, можуть звести нанівець реформу поліції.

Про це заявила глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе, повідомляє Радіо Свобода.

«Я відчуваю реванш міліції, реванш тих співробітників, які не пройшли переатестацію. Майже всі вони звернулися до суду. Конвеєром відбуваються закриті засідання, і я дуже боюся, що стара суддівська система зробить усе, щоб знищити реформу поліції», - зазначила вона.

Глава Нацполіції повідомила, що вже є два рішення суду про поновлення на роботі працівників МВС, які не пройшли переатестацію.

«Однак таких рішень може бути більше, бо оскарження рішень переатестаційних комісій у судах розпочалися лише три тижні тому. Люди, які займалися вимаганням, бандитизмом, не можуть знайти себе поза міліцейською системою, вони прагнуть повернутися, щоб займатися цим уже в оновленій поліції», – додала Деканоідзе.

Як відомом, переатестація працівників Нацполіції розпочалася 18 листопада 2015 року. Вона передбачає написання тесту на загальний рівень аналітичних навичок працівника, професійний тест на знання законів та співбесіду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-