ООН: 1,5 млн осіб на сході України опинилися на межі голоду

ООН: 1,5 млн осіб на сході України опинилися на межі голоду

1390
Укрінформ
В результаті двох років російської агресії на сході України 1,5 мільйона українців зіткнулися з загрозою голоду.

Про це йдеться на сайті ООН з посиланням на повідомлення Всесвітньої продовольчої програми (ВПП), яка має намір у першій половині цього року щомісяця забезпечувати допомогою 270 тисяч осіб з числа найбільш вразливих категорій населення.

"Два роки насильства, обстрілів, життя в страху залишили слід у житті тисяч людей на сході України. 300 тисяч українців відчувають гостру нестачу продовольства і потребують термінової допомоги", - заявив представник ВПП ООН на Україні Джанкарло Стоппони.

ООН закликали всі сторони конфлікту забезпечити повний гуманітарний доступ до людей, які потребують продовольства.

"Конфлікт все ще триває, і ми повинні зробити все для того, щоб якомога швидше дістатися до цих людей. Ми закликаємо всі сторони конфлікту забезпечити повний і безперешкодний гуманітарний доступ до людей, які потребують продовольства", - додав представник ВПП.

Також зазначається, що з листопада 2014 року ВПП надіслала термінову продовольчу допомогу для понад півмільйона жителів сходу України. 370 тисяч осіб отримують від ВПП щомісячні продуктові набори, 180 тисяч - ваучери для придбання продовольства на ринках.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-