Голландські активісти "окупували" село Крим

Голландські активісти "окупували" село Крим

Відео
1033
Ukrinform
Активісти руху "Молоді демократи" в Голландії влаштували показову "окупацію" села Крим на підтримку Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Відео акції вони виклали в Youtube, повідомляє "Європейська правда".

На відео можна побачити, як невелика група активістів з прапорами організації та на танку для гри в пейнтбол заїжджає в село під назвою De Krim.

"Молоді демократи" вже приєднали Крим. З військово-транспортною технікою та невеликими силами вторгнення, вони напали на голландське село з метою залучення уваги до проведення референдуму щодо угоди про асоціацію з Україною", - йдеться в підписі до роліка.

Як відомо, парламент Нідерландів завершив процедуру ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС 7 липня – після набуття чинності закону, який дозволив виносити на референдум міжнародні угоди.

Виборча комісія Нідерландів оголосила про те, що консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС буде проведений 6 квітня.

Раніше в Нідерландах зібрали необхідну кількість підписів для проведення референдуму щодо ратифікації Угоди про асоціацію з Україною.

Зібрати підписи вдалося завдяки інтенсивній онлайн-кампанії сатиричного блогу GeenStijl, групи громадян Burgercomite ЄС ("Комітет громадян ЄС") і євроскептичного мозкового центру "Форум для демократії".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-