Яценюк розповів про надскладні завдання КОРДу

Яценюк розповів про надскладні завдання КОРДу

Фото
860
Ukrinform
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у п'ятницю, 1 квітня, взяли участь у церемонії вручення сертифікатів 17 інструкторам категорії "В" Корпусу оперативно-раптової дії (КОРД) Національної поліції України, які навчалися у представників окремих спецпідрозділів США. 

Про це повідомляє Урядовий портал

Глава уряду підкреслив, що створення "КОРДу" забезпечить не лише ще один елемент реформи поліції, а й у цілому реформи правоохоронної та суддівської систем України: "Ці українські поліцейські займуться надскладною справою - справою захисту свідків, які даватимуть свідчення проти злочинців, мафії, проти будь-яких посадовців чи так званих "сильних світу цього".

Нині, зазначив Яценюк, свідок може дати свідчення на процесі досудового слідства, але в суді внаслідок залякування чи тиску відмовляється від своїх свідчень, тому що держава не має можливості його захистити. 

Реформа Національної поліції, підкреслив він, - це дійсно успішна реформа, що отримала дуже широку підтримку серед громадян країни.

"На українських вулицях з'явилися нові поліцейські, які по-новому захищають права і свободи людини і громадянина, по-новому ставляться до свої служби і служать українському народу", - сказав Яценюк.

Він висловив вдячність уряду Сполучених Штатів Америки та присутньому на церемонії Надзвичайному та Повноважному Послу США в Україні Джеффрі Пайєтту за допомогу українській правоохоронній системі побудувати справедливу судову систему і дійсно потужну українську поліцію.

Глава уряду відвідав казарму в Центрі підготовки підрозділів спеціального призначення Національної поліції, де проживають поліцейські під час тренінгів, побував на тренуваннях "Супроводження особи під охороною".

Яценюк розповів про надскладні завдання КОРДу

Фото: Андрій Кравченко/Укрінформ

Нагадаємо, у жовтні 2015 року за участю американських фахівців проведено тренінг кандидатів на посади інструкторів спецпідрозділу "КОРД" групи "А", серед основних завдань якої - звільнення заручників, порятунок поліцейських і цивільних, які потрапили під обстріл, участь у антитерористичних операціях, забезпечення силової підтримки поліцейських на особливих заходах. За результатами тренінгу сертифікати отримали 19 осіб.

Розпочато відбір кандидатів до підрозділів "КОРД" по всій Україні. Заплановано набрати 3076 поліцейських.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-