Шість тисяч військових вже демобілізували - Міноборони

Шість тисяч військових вже демобілізували - Міноборони

748
Ukrinform
У межах чергової хвилі демобілізації із лав Збройних Сил України та інших військових формувань вже звільнено 6 тис. військовослужбовців.

Про це заявив перший заступник міністра оборони України Іван Руснак під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На цей час звільнено 6 тисяч, решту планується звільнити до кінця квітня цього року", - сказав він.

Перший заступник міністра оборони запевнив, що звільнені військові будуть забезпечені всіма фінансовими виплатами та формою одягу за сезоном, тобто зимовою.

Він також нагадав, що на виконання указу Президента щодо демобілізації із лав Збройних Сил та інших військових формувань загалом планується звільнити 45 тис. військовослужбовців, з них із Збройних Сил - 42 тис.

Як повідомляв Укрінформ, міністр оборони Степан Полторак учора під час засідання Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних Сил України заявив, що у межах четвертої хвилі демобілізації протягом тижня демобілізують 18 тисяч військових. 

29 березня набув чинності указ Президента про звільнення в запас військовослужбовців четвертої хвилі часткової мобілізації. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-