На Луганщині припинено діяльність конвертаційного центру

На Луганщині припинено діяльність конвертаційного центру

805
Ukrinform
На Луганщині припинено діяльність конвертаційного центру, що надавав послуги суб'єктам господарювання Луганської та Київської областей з обігом коштів понад 90 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

«Співробітниками податкової міліції Луганської області в рамках розслідування кримінального провадження за ст.27 та ст.212 КК України припинено діяльність конвертаційного центру, що надавав послуги суб'єктам господарювання Луганської та Київської областей. Орієнтовний обіг проконвертованих коштів через розрахункові рахунки протягом 2015-2016 років склав понад 90 млн. гривень. Ймовірні втрати бюджету складають близько 15 млн. гривень», - йдеться у повідомленні.

Під час проведення слідчо-оперативних дій в офісних приміщеннях, за місцями проживання і в автомобілях учасників конвертцентру вилучено 9 печаток і штампів, комп'ютерну техніку, електронні носії інформації та документацію, що свідчить про незаконну діяльність.

Накладено арешт на залишок коштів на суму 432 тис. гривень на 47 банківських рахунках у 9 банківських установах Луганської області та м. Києва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-