Киянам хочуть вимкнути тепло вже у вихідні

Киянам хочуть вимкнути тепло вже у вихідні

727
Ukrinform
Київська міська влада діятиме, в першу чергу, в інтересах киян та не чекатиме 15 квітня, щоб завершити опалювальний сезон. Прогнози синоптиків вже у найближчі дні дають підстави прийняти рішення щодо його завершення.

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв за результатами оперативної наради з представниками теплопостачальних організацій та Українського гідрометцентру, повідомляє прес-служба КМДА.

"Зважаючи на високий розмір тарифів на тепло міська влада приймає рішення, яке б дало змогу столичним родинам економити кошти. З 30 березня у столиці зафіксована середньодобова температура повітря +8,4 градусів. Синоптики нам повідомляють, що сьогодні середньодобова температура має становити +9 градусів, а 1 квітня прогнозують до 14 градусів тепла. Відповідно до чинного законодавства, якщо протягом трьох діб температура зберігається +8 градусів і більше, орган місцевого самоврядування має право прийняти рішення про завершення опалювального сезону", - пояснив Пантелеєв.

Відповідно до офіційних повідомлень Українського гідрометеорологічного центру у Києві протягом трьох днів прогнозується середньодобова температура повітря більше +8 градусів.

Пантелеєв дав доручення керівникам столичних теплопостачальних компаній вже зараз розпочати необхідну підготовку для припинення подачі теплопостачання.

«Вже зараз в індивідуальному порядку житлові будинки ОСББ та ЖБК, адміністративні будівлі, дитячі садки, школи тощо можуть подати заявку на відключення опалення», – зазначив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-